Hey.

Naujienos

2018-01-24 03:01:58

Atsipalaidavimo ir laisvo judesio per šokį užsiėmimas

Sausio 27 d. 9:30 val. Rotušės g. 30C „Grožio judesiai“ salone vyks atsipalaidavimo ir laisvo judesio per šokį užsiėmimas.

Kūno judesiais per šokį ir įvairiais pratimais išreiškiamos emocijos ir vidinė būsena. 
Kiekvieną dieną esame „tarkuojami“ šeimoje, darbe ar būnant su draugais: taip negalima, to nedaryk, tas nemandagu, tu privalai, neverk, patylėk, kaip tu atrodai, taip kvaila, taip daro tik vaikai ir t.t. Tarp visų savęs apribojimų mes pasimetame, nebejaučiame ko norime, kur save išreikšti, kur ir kaip tinkamai atsipalaiduoti, kad tai duotų mums tiek fizinės tiek dvasinės naudos.

Ką mes darysime per užsiėmimus?
Kad nuimtume įtampą ir atsipalaiduotume - pažaisime, atliksime keletą kvėpavimo pratimų.
Tuomet laisvo judesio – šokio laikas. Grojant muzikai mes su visa meile į ją pasineriame, girdime kiekvieną žodį ir melodiją, judame taip kaip mūsų kūnas nori. Judesiu išreiškiame savo emocijas, taip kaip jaučiamės čia ir dabar, pamirštame rūpesčius ir visą tą laiką šimtą procentų skiriame sau. Čia yra saugi vieta kur drąsiai galime būti savimi, tokie kokie esame: kvailioti, šėlti, juoktis, verkti ir pan. 
Paskutinis etapas: sausgyslių ir raumenų tempimo pratimai, kad būtume lankstūs. Praktiniai patarimai – pasidalinimai, ką galime gero ir naudingo mažais žingsneliais daryti namie, dėl savo sveikatos ir laimės. 

Ar jums tai tinka?
Visiems, kuriems gyvenime kažko trūksta, kurie jaučiasi pavargę, prislėgti, o galbūt neturi kur išeiti ir gerai praleisti laiko, nori sustiprinti ir pagrąžinti kūną, pagerinti sveikatą ar tiesiog išmėginti kažką naujo, kviečiu apsilankyti.

Užsiėmimą ves Toma Striškienė.

Informacija tel. 868466463.
Vietų skaičius ribotas, būtina registracija el. paštu tomulina@gmail.com.

Ateik, pajausk ir tada daryk sprendimą.